wymiana opon konin

Helkris - Warsztat samochodowy w Koninie

Rozumiemy, że w mechanice samochodowej istotne są detale. To one gwarantują, jakość, która wpływa na bezpieczeństwo naszego pojazdu.

Dlatego w naszym warsztacie w Koninie zajmujemy się nie tylko mechaniką, ale wykonujemy również geometrię kół, usługi wulkanizacji, oraz poprawiamy osiągi Twojego auta, poprzez zastosowanie chiptuningu.  


Czytaj więcej...

Profesjonalny chiptuning

Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa jednostki napędowej naszego silnika, szczególnie w przypadku jego wytężonej pracy lub w sytuacjach funkcjonowania w złych warunkach, producenci montują specjalne oprogramowanie w sterownikach silnikowych. To oprogramowanie ogranicza moc i moment obrotowy silnika.

Dlatego właśnie nasz warsztat samochodowy w Koninie wprowadził do swojej oferty profesjonalną usługę modyfikacji oprogramowania sterownika silnikowego. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie znacząco i bezpiecznie poprawić osiągi Twojego auta w wielu aspektach.
 

Co to jest chiptuning:


W naszym serwisie samochodowym w Koninie wykonujemy chiptuning, który pozwala zmienić parametry silnika, poprzez modyfikację samego oprogramowania sterownika. W tym celu dokonujemy edycji programu sterującego pracą sterownika silnikowego. Dzięki temu występujące w programie krzywe charakterystyki i mapy, są modyfikowane pod kątem zwiększenia mocy i momentu silnika.


Chiptuning wpływa na zmianę takich wartości jak:


  • maksymalna prędkość,
  • maksymalne obroty silnika,
  • doładowanie,
  • dawka paliwa,
  • kąt zapłonu,
  • moment początku tłoczenia,
  • czas wtrysku oraz wiele innych.

Z menu po lewej stronie wybierz interesującą Cię usługę. Zachęcamy także do skontaktowania się z naszym ekspertem, który udzieli porady.

 akcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe konin 
Realizacja: warsztat samochodowy konin