wymiana opon konin

Serwis i wymiana opon w Koninie

Opony mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo nasze i naszego samochodu. Nie tylko wpływają na zużywanie paliwa w aucie, utrzymanie jego właściwej przyczepności, ale także na przyspieszenie i drogę hamowania.

Wielu kierowców podchodzi obojętnie do tematu opon. Tymczasem to one gwarantują nam zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Zbyt niskie ciśnienie w oponach wpływa na deformację i niszczenie opony, co znacznie wpływa na pogorszenie warunków jezdnych.

Do każdych opon oferujemy również bogaty wybór felg. Przy wyborze felg, zwracamy szczególną uwagę na czujniki ciśnienia w kołach. To właśnie dzięki czujnikom mamy bieżącą informację o bieżącym ciśnieniu, jakie jest w kołach. Dlatego przy przekładaniu opon lub kół należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne ich działanie.

Profesjonalna oferta wulkanizacji w Koninie


W naszym warsztacie samochodowym w Koninie posiadamy specjalistyczny sprzęt służący do wymiany opon. Nie tylko dokładnie przeanalizujemy stan Twoich opon, ale także określamy ich wpływ na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. W przypadku konieczności ich wymiany, doradzamy, jaki rodzaj opon najlepiej dobrać do Państwa auta.

Posiadamy również własną przechowalnie opon w Koninie, dzięki czemu opony zimowe i letnie mogą czekać na kolejny sezon. Przed ich wymianą, wyważamy je i przygotowujemy do założenia.

W ofercie firmy Helkris znajdziecie Państwo opony następujących producentów: BARUM, BF GOODRICH, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, DAYTON, DĘBICA, DUNLOP, FALKEN, FIRESTONE, FULDA, GOODYEAR, HANKOOK, KLEBER, KORMORAN, MICHELIN, NOKIAN, PIRELLI, SAVA, UNIROYAL.

serwis opon konin
 akcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe konin 
Realizacja: warsztat samochodowy konin