wymiana opon konin

Oferta felg aluminiowych

Felgi aluminiowe pełnią rolę nie tylko dekoracyjną, ale także użytkową, zapewniając wentylację elementów układu hamulcowego. Przekłada się to bezpośrednio na ich wysoką sprawność i żywotność, zapewniając nam bezpieczeństwo.

Głównym powodem, dla którego felgi aluminiowe są wybierane, to walory estetyczne. Felgi wzbogacają wygląd naszego auta, podkreślają prestiż i nadają charakteru. Wyrażają naszą osobowość zwiększając wartość pojazdu.

Dlatego w naszym warsztacie samochodowym w Koninie, otrzymasz felgi aluminiowe, które nie tylko spełniają funkcje estetyczną, ale przede wszystkim są praktycznie funkcjonalne i wytrzymałe.

Jak wybrać felgi aluminiowe?


Wybór felg na rynku jest bardzo duży. Bardzo łatwo jest więc kierować się tylko walorami estetycznymi, jednak równie istotne jest to, jak dane felgi będą pasować do naszego auta.

W naszym warsztacie samochodowym HELKRIS w Koninie pomożemy dobrać właściwy model i rozmiar felg aluminiowych w zależności od parametrów auta i zgodnie z jego homologacją. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dobrze wybrane felgi mają wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

W ofercie Helkris znajdują się felgi aluminiowe i felgi stalowe oraz opony znanych producentów. Oferujemy felgi aluminiowe AEZ, Antera, ATS, CMS, Dezent, Dotz, Enzo, O-Z Racing (OZ), Ronal, Stilauto, Valbrem, MSW, BROCK, ANZIO WHEELS oraz stalowe: Alcar, Kronprinz.

Proponujemy również opony letnie, opony zimowe i opony całoroczne do samochodów osobowych, dostawczych i terenowe (4x4).


felgi aluminiowe konin
 akcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe koninakcesoria samochodowe konin 
Realizacja: warsztat samochodowy konin